Nauji atsiliepimai Facebooke 🙂 Spauskite nuorodą 🙂

 

A T S I L I E P I M A I

 

Kai kurie seni atsiliepimai:

 • Man labiausiai patiko direktoriaus Kęstučio mokomos vairavimo pamokos (2011 09 09)
 • Man labiausiai patiko dėmesingas ir kantrus instruktorius, taip pat labai gerai išdėstytos dėstytojo paskaitos (2011 09 09)
 • Man labiausiai patiko išsamus tiek teorijos mokytojo, tiek vairavimo instruktoriaus mokymas. Sudaroma puiki atmosfera mokytis (2011 09 09)
 • Man labiausiai patiko teorijos dėstytojo ir vairavimo instruktoriaus pozityvumas. Tikrai smagu mokytis (2011 09 08)
 • Man labiausiai patiko vairavimo instruktoriaus gebėjimas paaiškinti teoriją, galimybė bet kada spręsti bilietus (2011 09 07 )
 • Viskas buvo dėstoma labai įdomiai. Su kiekviena pamoka jautiesi vis labiau pasiruošęs Regitros egzaminui. Puiki instruktorių nuotaika tik pagerindavo rezultatus. Man labiausiai patiko, jog yra atsižvelgiama į mūsų prašymus ir pageidavimus (2011 08 30)
 • Man labiausiai patiko nuoširdus noras išmokyti, nuoširdus bendravimas. Mokymo kokybė patenkino visus lūkesčius (2011 08 26)
 • Man viskas labai patiko, ypač teorijos pamokas praskaidrinantys juokingi video vaizdeliai, paslaugios administratorės, draugiški, geri instruktoriai (2011 08 25)
 • Man labiausiai patiko instruktoriaus požiūris bei atsidavimas darbui (2011 08 22)
 • Man labiausiai patiko organizuotas šios įstaigos darbas (2011 08 13)
 • Man labiausiai patiko geranoriški mokytojai ir instruktoriai (2011 08 11)
 • Man patiko viskas! (2011 08 11)
 • Man labiausiai patiko mokytis vairuoti šioje mokykloje (2011 08 11)
 • Man labiausiai patiko teorijos dėstytojo pamokos ir vairavimo instruktoriaus mokymo būdas (2011 08 09)
 • Man labiausiai patiko puikus darbuotojų nusiteikimas (2011 08 08 )
 • Viskas super. Rekomenduosiu ir draugams (2011 08 03)
 • Man labiausiai patiko paslaugumas, supratimas, galimybė paklausti ir išsiaiškinti, draugiškumas, problemų nebuvimas ir nesudarymas (2011 05 13)
 • Man labiausiai patiko važiuoti Jūsų šauniais automobiliais (2011 05 12)
 • Man labiausiai patiko kaip instruktorius Kęstutis mane mokė vairuoti. Daugiau tokių instruktorių kaip Kęstutis ir viskas bus gerai (2011 05 11)
 • Man labiausiai patiko, kai reikėjo pradėti važiuoti mašina. Anksčiau nebuvau niekada važiavęs. Labai džiaugiuosi instruktoriumi, nes jis supratingas ir nepiktas (2011 05 09)
 • Viskas buvo labai gerai: ir teorija, ir praktika. Nusiskundimų neturiu. Likau labai patenkinta pasirinkusi šią mokyklą (2011 05 09)
 • Man labiausiai patiko greitos ir kokybiškos pamokos, malonūs darbuotojai (2011 05 02)
 • Teorijos paskaitos buvo vedamos puikiai. Mokytojas viską dėstydavo labai aiškiai, mokėdavo ir pajuokauti, tačiau jausdavo ribas. Vairavimo instruktorius puikiai atliko savo darbą. Buvo malonus, dėl klaidų nesupykdavo, o normaliai viską paaiškindavo. Mokymo kokybė yra gera. Viskas priklauso nuo paties mokinio. Jei jis atsainiai žiūrės į viską, jam atrodys, kad bloga mokykla. Reikia stengtis pačiam (2011 04 07)
 • Man labiausiai patiko tai, kad sprendžiant teorijos testus buvo galima vaišintis saldainiais bei kava (2011 04 07)
 • Man labiausiai patiko praktinio vairavimo pamokos su Kęstučiu Lazdausku. Labai draugiškas instruktorius (2011 03 24)
 • Man labiausiai patiko instruktoriaus darbas. Jis buvo atliktas mano atžvilgiu 100 %, nes pradėjau nesuprasdama nieko apie vairavimą. Noriu padėkoti už supratimą ir toleranciją K.Lazdauskui (2011 03 14)
 • Man labiausiai patiko instruktorius A. Bočkus, kuris puikiai išmano savo darbą (2010 12 21)
 • Man labiausiai patiko instruktoriaus sugebėjimas ramiai ir aiškiai mokyti vairuoti, kantrybė ir gera nuotaika (2010 12 21)
 • Man labiausiai patiko patogus grafikas, automobilių puiki būklė (2010 12 16)
 • Man patiko viskas. Ačiū Jums! (2010 12 14)
 • Man labiausiai patiko, kad buvo elgiamasi kaip su žmogumi, buvo išklausoma, nuoširdžiai patariama (2010 12 10)
 • Man labiausiai patiko išsamios teorijos pamokos, patogus laikas, kvalifikuoti darbuotojai, puikiai žinantys ir išmanantys savo darbą. Ir toliau dirbkite taip kaip ligi šiol, nes viskas atitinka pageidavimus ir lūkesčius (2010 10 29)
 • Man labiausiai patiko šilta aplinka (2010 04 01)
 • Man labiausiai nepatiko klysti sprendžiant KET testus (2011 05 12)
 • Man labiausiai nepatiko, kai būdavo blogas oras ir tekdavo eiti į pravažiavimą (2011 05 09)
 • o man labai patiko instruktorius (K. Videikis) jis puikus zmogus, pedagogas ir vairuotojas :) (2011 11 03)

21 Comments

 1. Giedre says:

  o man labai patiko instruktorius (K. Videikis) jis puikus zmogus, pedagogas ir vairuotojas :)

 2. Vilius says:

  Prieš ateidamas mokytis vairuoti nebuvau įsitikinęs ar man pavyks to išmokti, bet čia paėjo labai puikus instruktorius Kęstutis. L taigi reiškiu padėka jam ir visiems rekomenduoju respublikos vairavimo mokyklą

 3. sunshine says:

  Mano nuomone, atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą priklauso, tik nuo mane mokiusių asmenų. Teorinė dalis išdėstyta sklandžiai ir aiškiai. Tikriausiai dėl šių priežasčių jokių nesklandumų laikant teorinę egzamino dalį VĮ „Regitra“ nebuvo. Tačiau IŠMOKYTI važiuoti, tikrai gali ir sugeba ne kiekvienas. Turėjau tik vieną instruktorių, todėl negaliu ir neturiu su kuo palyginti. Nepaisant to, tvirtai, atvirai, nuoširdžiai ir visiškai užtikrintai galiu pasakyti, kad buvo duotas pats geriausias – ponas Kęstutis Lazdauskas. Nebuvau pavyzdinė mokinė, tačiau tiek kantrybės su manimi, užsispyrimo (sakydavo – vis tiek išmoksi :) , palaikymo ir atsakomybės savo darbui, nuoširdžiai pasakysiu, net nesitikėjau. Visuomet laukdavau užsiėmimų, kiekvienas buvo įdomus, prasmingas, o į laikrodį pažvelgdavau tik nuogąstaudama, kad, deja, užsiėmimas jau baigėsi. Šis nuostabus žmogus yra ne tik profesionalus instruktorius, kuris 1,5 h bepaliovęs aiškintų – čia linija, gairelė, STOP linija, žibintai, veidrodėliai, metrai, centimetrai ir t. t…, tačiau neeilinis, be galo įdomus, negi drįsčiau teigti per daug atsidavęs savo darbui žmogus. Dėl šių aplinkybių nuoširdžiausia padėka ponui Kęstučiui. Norėčiau jam palinkėti stiprybės, sveikatos ir pan.

 4. Važiuojam pieno says:

  Esu begalo patenkinta “Respublikos VM vairavimo mokykla“. Teorijos pamokos neprailgo, buvo dėstomos įdomiai ir kiek pašmaikštaujant, kas išties puiku, nes kaip žinome, teorija dažniausia būna nuobodi ir migdanti, tačiau likau patenkinta įdomiu pateikimu ir regitroje be jokių nesklandumų teoriją išlaikiau.
  Praktinio vairavimo mokymu esu begalo patenkinta taipogi. Mane mokė instruktorius Kęstutis Lazdauskas. Šis žmogus, kurį galima vadinti ir draugu, yra labai malonus, geros širdies ir begalo atsidavęs savo darbui. Sėdint už vairo visiškai atsipalaiduoji, nėra jokio įsitempimo ar susikaustymo. Artėjant Regitrai pasijunta jaudulys, pradedi matyti savo klaidas, dėl jų stresuoti, o K. Lazdauskas moka pozityviai nuteikti, nuraminti ir padeda įteigti pasitikėjimą savo jėgomis. Tad į Regitrą jau žingsniuoji užsidėjęs šarvus, be jokios baimės. Pašalinių minčių, kad egzamina gali būti neišlaikytas – nėra. Rekomenduoju visiems, norintiems įgyti vairavimo teises, šią vairavimo mokyklą, ir jei atsiranda galimybė, papulti pas Kęstuti Lazdauską! Vadinu jį auksine žuvele, nes jis padėjo išsipildyti mano norui. DIDELIS AČIŪ :)

 5. Jovita says:

  Kai rinkausi vairavimo mokyklą, aikštelėje pastebėjau, kaip į Jūsų mokyklos automobilį įsėdo jauna mergina. Užmečiau akį į instruktorių – kiek vyresnis, solidus ir besišypsantis – neblogai, pamaniau. Akimis nusekiau, kaip merginai sekėsi išsukti iš aikštelės – sekėsi puikiai. Susiradau kontaktus ir taip pradėjau mokytis pas Jus. Nuoširdus ačiū instruktoriui Kęstučiui už vairavimo pamokas ir geros nuotaikos rytines dozes. Mokėmės intensyviai, taigi Regitroje pakako vienintelio važiavimo. 3 mėnesiai – ir vairuotojo pažymėjimas mano rankose (mėnuo teorijos ir pora praktikos). Ačiū ir linkiu gabių, protingų bei atsakingų mokinių.

 6. Deivydas says:

  Man labai patiko ši vairavimo mokykla ir jos teikiamos kokybiškos paslaugos. Esu labai dėkingas savo vairavimo instruktoriui Alfredui Sugintui už puikų jo darbą, naudingus patarimus ir kantrybę.

 7. mmmmmmm says:

  Baigiau sia mokykla. Galiu pasakyti, kad mano instruktorius buvo pats geriausias is visu koki tik galejau gauti. Taip, jis buvo grieztas, bet to tikrai reikejo. Pries ateidama i mokykla, dar niekada niekada nebuvau net sedejusi vairuotojo vietoje, todel viska cia ismokau nuo 0. Mano instruktorius savo darba atliko puikiai. Mokiausi vairuoti tik su vienu Jonu ir esu tuo labai patenkinta. Jis tikrai pats geriausias instruktorius!!! Zinau, kad as tikrai nebuvau tobula mokine, letai mokiausi, dariau daug zioplu ir tikrai kvailu klaidu, be mano instruktorius pasizymejo tikrai didele kantrybe ir noru mane padaryti VAIRUOTOJA, o ne “keliu chuligane“. Didelis didelis ACIU jam.

 8. Alvydas says:

  Labai sauni mokykla ir jos kolektyvas, puikios pamokos. Labai dekingas vairavymo instruktoriui Alfredui Sugintui uz puikias praktynio vairavymo pamokas, puiku mokyma, gerus patarimus.

 9. Daina says:

  Besirinkdama vairavimo mokyklą ilgai nedvejojau ir pasirinkau RespublikosVM. Šioje mokykloje labai malonus ir mandagus kolektyvas, teorija išdėstoma aiškiai, visada galima gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat labai malonu, kad yra sudaromos sąlygos, patogiu laiku ateiti ir spręsti bilietus.
  Be galo esu dėkinga vairavimo instruktoriui K. Lazdauskui. Šis instruktorius praktikos užsiėmimų metu buvo draugas, o ne griežtas, piktas mokytojas :) Puikiai atsimenu Jo žodžius, pasakytus pirmojo užsiėmimo metu: „mes bendradarbiausime, pasitarsime ir ieškosime bendro sprendimo“. Ponas Kęstutis atkreips dėmesį į visas smulkmenas nuo gairelės, linijos aikštelėje iki vairavimo įgūdžių lavinimo mieste. Jis visų užsiėmimų metu kartos STOP, susuk, atsuk, rodyk posūkį, pristabdyk, įsijuk antrą pavarą tol, kol kaip Jis minėjo susidarys „robotizmas“ ir visus minėtus veiksmus imsite daryti patys, be instruktoriaus paliepimo. Mokantis vairuoti Jis suteiks būtiniausią informaciją, tik reikia mokėti ją priimti, suprasti ir galiausiai panaudoti. Taip pat labai svarbus ir Jūsų pačių atsidavimas bei begalinis noras išmokti vairuoti.
  Labai laukdavau kiekvieno užsiėmimo, naujų žinių, potyrių. Niekada prieš tai nebuvau vairavusi, tačiau po dviejų mėnesių bendradarbiavimo su instruktoriumi, savo rankose laikau vairuotojo pažymėjimą. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Nebuvau ideali mokinė, bet už kantrybę, atsidavimą ir ryžtą šiam instruktoriui reikia užkabinti auksinį medalį. Sveikatos ir stiprybės Jums :)
  Visiems rekomenduoju RespublikosVM ir vairavimo instruktorių K. Lazdauską.
  Sėkmės, besimokantiems vairuoti :)

 10. Joana says:

  Į šią mokyklą atėjau papildomų vairavimo pamokų, kadangi baigusi kitą mokyklą ne tik, kad neturėjau vairavimo įgūdžių, bet dar ir gavau didžiulę baimę. Kęstučio L. dėka baimių pavyko atsikratyti ir iš pirmo karto išlaikyti egzaminą. Ačiū šiam instruktoriui, kuris yra nuostabus pedagogas. Retas taip puikiai jaučia kito žmogaus būseną, moka sumažinti įtampą, detaliai išaiškina visus iškilusius klausimus. Labai dėkoju Kęstučiui L.

 11. viaceslav says:

  seip tikrai gera mokykla.geras destytojas ir instruktoriss Viktoras.visiems rekomenduoju si istaiga.

 12. Indrė says:

  Noriu dar kartą nuoširdžiai padėkoti savo vairavimo instruktoriui K. Lazdauskui už palaikymą, už kantrybę, už puikias istorijas, kurios vairavimą ir mokymąsi paversdavo linksmu pasivažinėjimu :) Atsimenu pirmo pravažiavimo metu pasakytus instruktoriaus žodžius: „Dabar MES kartu mokysimės vairuoti“. Ir išmokome!!! (t.y. aš išmokau).
  Ir šiandien su plačiausia šypsena veide išbėgau iš Regitros. Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Ir pirmas žmogus, kuriam tai pranešiau buvo mano instruktorius K. Lazdauskas. Geras jausmas iš telefono ragelio išgirsti nuoširdžius džiaugsmo šūksnius ir pagyrimus. Taip pripratau prie šio nuostabaus žmogaus, kad paskutinio pravažiavimo metu net ašarą teko nubraukti. AČIŪ JUMS UŽ VISKĄ :)
  Rekomenduoju šį instruktorių visiems, kas norite būti puikiais ir atsakingais vairuotojais :)

 13. vladikas says:

  Instruktorius Jonas labai gerai ismoko, nepaisant to kad vabaliukas pavarges :) )

 14. Aušrinė says:

  Taigi praėjo pora dienų, kai išsilaikiau teises ir visa tai instruktoriaus K, Lazdausko dėka!!! Nors pati baigiau kitą vairavimo mokyklą, ėmiau papildomų vairavimo pamokų, nes tikrai buvau siaubas kelyje ir maniau, kad vairavimas ne man:D Tačiau šio instruktoriaus pagalba, geranoriškumu, kantrumu ir pasiruošimu visada padėti ir paaiškinti, kartoti ir kartoti tą patį, kol pagaliau supranti, ką jis nori pasakyt, man pavyko, išmokau vairuoti :) Praktinį vairavimo egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto :)

 15. Erika says:

  Tikrai puiki vairavimo mokykla. Dėkoju Alfredui Sugintui už kantrybę ir puikų mokymą :)

 16. Ingrida says:

  Teorijos paskaitos buvo vedamos puikiai. Mokytojas viską dėstydavo labai aiškiai, mokėdavo ir pajuokauti.
  Praktinio vairavimo mokymu esu begalo patenkinta taipogi. Mane mokė instruktorius Kęstutis Lazdauskas,nors ir paskutiniom dienom nesusisnekedavo su manim ,bet vistiek viska isaiskindavo,ir nors netikejau kad taip ivyks,bet viska islaikiau is pirmo karto,ir esu labai dekinga siai mokyklai ir visiems kurie mane moke,taipogi ir direktoriui ,kuris isaiskindavo ket taisykles,tariu jiems dideli ACIU ;)
  Dekoju jums visiems

 17. Justina says:

  Kiekvienas naujas pasiekimas yra reikšmingas įvykis mūsų gyvenime. Vairuotojo pažymėjimas ne išimtis. Vakar išsilaikiau vairavimo egzaminą „Regitroje“ iš pirmo karto. Noriu labia nuoširdžiai padėkoti instruktoriui Kęstučiui Lazdauskui. Tai žmogus, nuoširdžiai atsidavęs savo darbui, gebantis suprasti pradedančiojo vairuotojo baimes ir trūkumus ir visą reikiamą informaciją bei žinias pateikti mokiniui jam suprantama kalba. Jūs puikus psichologas ir savo srities specialistas. Jūsų dėka jau po savaitėlės turėsiu vairuotojo pažymėjimą. Didelis AČIŪ Jums už tai. Sėkmės darbuose. :)

 18. Asta says:

  Noriu pasidžiaugti „Respublikos vairavimo mokykla“: išsamiai, rezultatyviai išdėstyta teorija, lanksti sistema ruoštis teorijos egzaminui bei puikus darbuotojų kolektyvas. Ypač dėkinga esu vairavimo instruktoriui Kęstučiui Lazdauskui. Nuostabus mokytojas, patarėjas, žmogus. Kai pradedi integruotis kelyje kaip vairuotojas – norisi šalia matyti ne griežtą ir rūškanotą mokytoją, o draugą, kuris skatins judėti pirmyn ir siekti užsibrėžto tikslo. Džiaugiuosi tokį žmogų pažinusi. K.Lazdausko dėka vairavimo baimės įveiktos ir „Regitroje“ egzaminas išlaikytas. Ačiū už atsidavimą darbui, draugiškumą ir nuoširdumą. IKI MALONAUS – SUSIMATYSIME KELYJE!

 19. Rūta says:

  Instruktorius Kęstutis superinis! Ne tik, kad išmokau vairuoti, išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto, bet dar ir sutikau nuostabų žmogų, kurio jau dabar pasigęstu.. :( Daugiau tokių fainulkų kaip Kęstutis!

 20. Aciu says:

  Esu labai laiminga, kad pasirinkau butent sia vairavimo mokykla. Direktorius labai malonus zmogus, teorijos pamokos buvo labai idomios ir aisku didelis aciu Kestuciui Lazdauskui kad ismokino vairuoti! :)

Jūsų atsiliepimas