Pradinis » A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS

A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS

A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS

Pikrti A1 kategorijos kursus galite čia: PIRKTI.

Pabaigiate vairavimo mokykloje nustatytą mokymo kursą ir nelaikydami vairavimo egzaminų REGITROJE, pasikeičiate vairuotojo pažymėjimą. TAIP gauNATE A1 kategorijos Motociklo teisės!

Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai yra galimybė gauti vairavimo A1 kategoriją nelaikant egzaminų REGITROJE! Tai vadinama B kategorijos praplėtimas A1 kategorija.

A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS
A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS

KOKS MOTOCIKLAS YRA A1 KATEGORIJA?

A1 kategorijai priklauso motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 kub. cm, bet ne didesnis kaip 125 kub. cm, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

KAS GALI PRAPLĖSTI B KATEGORIJĄ IR ĮGYTI A1 KATEGORIJĄ – TEISĘ VAIRUOTI MOTOCIKLĄ?

24 metų asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 2 metų B kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą ir baigusiems A1 kategorijos transporto priemonių praktinio vairavimo mokymą, suteikti teisę Lietuvoje vairuoti lengvuosius motociklus.

AM KATEGORIJA YRA MOTOREOLERIS.

Vairuotojai turintys nuo A1 iki T kategorijos transporto priemonių vairavimo teisę, taip pat įgyja teisę vairuoti mopedus.

A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS MOKYMŲ TURINYS IR TRUKMĖ.

Atvykdami registruotis pateikite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą bei vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, suteikiančią teisę vairuoti A1 kategorijos motociklus.

Mokymų trukmė – praktinis A1 kategorijos vairavimo mokymas 6 akademinės valandos. 6 a. v. mokymą galite atlikti per dvi dienas. Tai bus tik dvi vairavimo pamokos po 3 a. v. Viena akademinė valanda lygi 45 minutėms praktinio mokymo. Paskutinė valanda skiriama A1 kategorijos vairavimo įgūdžių patikrinimui.

Nauja grupė pradeda mokymus kiekvieną pirmadienį, o registruotis galite bet kada:

  1. internetu – pirkdami paslaugą per krepšelį;
  2. atvykdami į vairavimo mokyklą, ofio darbo laiku.
  3. +37062222522

O GAL MOKYTIS IŠKARTO A KATEGORIJĄ?

A kategorijai priskiriami triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Tai yra galingi motociklai, kurių vairavimo teisei įgyti, reikia laikyti vairavimo teorijos bei praktikos egzaminus REGITROJE. Jei jūs planuojate pirkti negalingą motociklą ir ramiai sau važinėti, tai jums užtenka A1 kategorijos, bet jei Jūsų svajonės vairuoti galingą motociklą, tai tada gal čiupti iš karto A kategoriją. 

B kategorijos praplėtimas A1 kategorija

2 komentarai apie “A1 KATEGORIJA B KATEGORIJOS PRAPLĖTIMAS”

Parašykite komentarą