Pradinis » KONTAKTAI DARBO LAIKAS ADRESAS REKVIZITAI

KONTAKTAI DARBO LAIKAS ADRESAS REKVIZITAI

LT respublikos vairavimo mokykla, UAB

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

Taikos pr. 17, Klaipėda

ADMINISTRACIJA TIK ČIA, vairavimo mokykla šalia „Avitelos”

/// Pirmadienis nuo 9:00 iki 18:00

\\\ Antradienis nuo 9:00 iki 18:00

/// Trečiadienis nuo 9:00 iki 18:00

\\\ Ketvirtadienis nuo 9:00 iki 18:00

/// Penktadienis nuo 9:00 iki 16:00

\\\ Šeštadienis nuo 9:00 iki 13:00

Kontaktai Darbo Laikas Adres

LIEPOJOS g. 2, KLAIPĖDA

/// Pirmadienis nuo 9:30 iki 17:00

\\\ Antradienis nuo 9:30 iki 17:00

/// Trečiadienis – uždarytas ofisas.

\\\ Ketvirtadienis nuo 9:30 iki 17:00

/// Penktadienis nuo 9:30 iki 17:00

\\\ Šeštadienis nuo 9:30 iki 17:00

Lietuvininkų g. 29, Šilutė

/// Trečiadienis nuo 9:30 iki 17:00

Šilutės pl. 56, Klaipėda

/// šalia „REGITROS“, šalia Viada degalinės – tik mokymo klasė – Registracijai atvykite Taikos pr. 17, Klaipėda

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

MISIJA

Atkakliai ir atsakingai dirbant, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, įgyti vis didesnį klientų pasitikėjimą bei optimaliai įgyvendinti prisiimtus įsipareigojimus.

VERTYBĖS kontaktai darbo laikas adresas

 • Svarbiausia vertybė – klientų pasitenkinimas. Dėmesingi ir kompetentingi darbuotojai: klientas turi būti aptarnaujamas taip, kad visuomet su malonumu naudotųsi firmos paslaugomis.
 • Mokymasis ir tobulėjimas – tai nuolatinis žinių atnaujinimas, gilinimasis ir pažangiausių idėjų panaudojimas darbe.
 • Pasitikėjimas ir atsakingumas – tai kiekvieno darbuotojo pastangos dirbti taip, kad vadovai galėtų nedvejodami prisiimti atsakomybę už klientui duotus įsipareigojimus.
 • Pagarbus bendravimas – tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams, sukurianti darbui palankią aplinką.
  ktai Darbo Laikas Adresas

VAIRAVIMO MOKYKLOS IŠSKIRTINUMAI!

Pas mus dirba pripažinti ir išrinkti geriausiais vairuotojų mokytojai! Straipsnis čia.

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

 • KOKYBIŠKO mokymo garantija – mokome visko, kas bus REGITROS egzamine!
 • PIGU – visada sekame konkurentų kainas ir visada stengiamės paslaugas teikti mažiausiomis kainomis, išlaikydami aukščiausią kokybę!
 • GERIAU NEI KITOS vairavimo mokyklos? Visada sprendžiame klausimus taip, kad mokinio poreikiai būtų kiek įmanoma patenkinti 100%. Reikia greitai? Yra! Reikia pigiai? Yra! Reikia kokybiškai? Yra!
 • MOKYKLA sėkmingai dirba jau 10 metų!
 • STENGIAMĖS MOKYTI TAIP, KAD MUS REKOMENDUOTUMĖTE KITIEMS!
 • Vairavimo mokyklos, adresai, rekvizitai, darbo laikas

DIREKTORIAUS ŽODIS

Respublikos VM (Respublikos vairavimo mokykla) Sukurtas solidžios,

atkakliai ir atsakingai dirbančios įmonės Klaipėdoje įvaizdis. Klientų išrankumas kartais yra labai didelis, todėl Vairavimo Mokyklų paslaugos turi tobulėti ir sekti stipriausių Europos valstybių pavyzdžiu. Siekdami aukščiausių standartų, bendraujame su partneriais, kurie suteikia galimybę naudotis naujausiomis vairavimo mokymo programomis.  

Respublikos VM  Kontaktai Darbo Laikas Adresas

vairavimo instruktoriai ir vairavimo mokytojai yra baigę specialius kursus, siekiant gero rezultato, nuolat turi kelti savo kvalifikaciją, tobulintis specialiuose kursuose, pastoviai domėtis naujovėmis ir įgytas naujas žinias pritaikyti mokymo procese.

Klientai džiaugiasi

mūsų darbuotojų profesionalumu ir Respublikos VM rekomenduoja pažįstamiems. Tokį pripažinimą labai vertinu. 2008 m. pradėjo veikti Respublikos VM atstovybė Klaipėdoje. Sėkminga veikla yra atkaklaus darbo ir darnaus kolektyvo rezultatas. Pagrindinis tikslas – Vizija yra tapti Vairavimo Mokyklų elitą simbolizuojančiu ženklu ir išlikti Lyderiu konkurencingoje Vairavimo Mokyklų rinkoje.  

Uždaroji akcinė bendrovė

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

LT respublikos vairavimo mokykla (respublikosvm.lt) – įmonė, kurioje dirba ilgalaikę patirtį įgiję darbuotojai. Suprantu, kad nuo kolektyvo priklauso sėkmė, todėl vertinu partnerių ir darbuotojų indėlį. Remdamiesi sėkmingo darbo principais ir gerbdami Respublikos VM vardą, negailėdami jėgų, laiko, o kartais net ir sveikatos, mokytojai siekia optimalaus rezultato. Vienas iš įmonės tikslų yra kuo sėkmingesnis kolektyvo bendravimas. Manau, kad labai svarbu yra tai, jog glaudus bendravimas suteikia naudingą grįžtamąjį ryšį, kuris pasireiškia patirties dalijimusi, bendru kolektyvo intelektiniu tobulėjimu. Kaip sakoma, kas nejuda į priekį, tas juda atgal.  

Už darbuotojų indėlį

atlyginame, atsižvelgdami į jų atliekamą darbą, jo kokybę ir darbo rezultatus. Svarbiausia, kad darbuotojas jaustųsi įvertintas. Pagarba ir teisingas atlygis suteikia stimulą pasitikti naujas užduotis su energija, entuziazmu ir optimizmu. Suprantu jų visų sunkų darbą, pastangas ir džiaugiuosi, kad pavyko sukurti tokį darnų kolektyvą. Jie visi yra stiprios asmenybės, pasižymintys savitu, kartais unikaliu, įžvalgiu požiūriu ir reagavimu į greitai besikeičiančias situacijas. Vertinu kiekvieną jų ir dėkoju už optimizmą, entuziazmą ir tikėjimą, atsidavimą, improvizavimą ir energingumą, žingeidumą, užsispyrimą… ir galiausiai už lojalumą.   direktorius Kęstutis Videikis Vairavimo mokyklos, adresai, rekvizitai, darbo laikas

 • Kaip pasirinkti vairavimo mokyklą? Svarbiausi klausimai:
 • Ar vairavimo instruktorius garantuoja, kad jei vairuosite taip, kaip jis Jus mokė, jūs sėkmingai išlaikysite praktikos egzaminą Regitroje?
 • Ar nebus „problemų” laikant mokyklinius vairavimo egzaminus?
 • Ar reikės mokėti papildomai už kurą ir pan.?
 • Ar vairavimo mokyklos personalas inovatyvus (ar vairavimo pažiūros nesenamadiškos)?
 • Ar vairuotojų mokymui naudojamos tokios pačios transporto priemonės kaip Regitroje?
 • Kokia vairavimo kursų kaina?
 • Ką tiksliai gausite už sumokėtus pinigus?
 • Ar testus klasėje galėsite spręsti, kiek norėsite?
 • Ar mokykla naudoja keletą mokymo programų ar tik vieną?
 • Ar mokykloje dirba daug instruktorių ir, ar prireikus, be problemų galėsite juos pasikeisti?
 • Ar vairavimo mokykla turi keletą klasių ir ar galėsite jose visose lankytis, norėdami spręsti KET testus?
 • Ar mokykloje dirba daugiau nei vienas dėstytojas ir ar jam susirgus bus kitas pavaduojantis?
 • Ar mokykla turi daug mokinių?
 • Ar vairavimo mokymo klasės kokybiškai įrengtos?
 • Ar bus patenkinti jūsų poreikiai?

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

 1. Manome, kad pasirinkę mus pasielgsite teisingai!
 2. Respublikos vairavimo mokykla visada stengiasi pateikti geriausią mokymo pasiūlymą!
 3. Mokome taip, kad „Regitroje” egzaminus tikrai išlaikysite! Nebent kažką padarysite kitaip, nei mokėme :)
 4. Pasitaiko atvejų, kai vairavimo mokykla ar instruktorius sugalvoja iš mokinio pasipelnyti papildomai ir specialiai per mokyklinį praktikos egzaminą mokiniui nurodo atlikti veiksmus, kuriuos jis blogiausiai moka. Garantuojame, kad papildomas praktinio vairavimo pamokas pas mus pirksite tik tuo atveju, jeigu patys norėsite (išskyrus atvejus, kai mokyklinio egzamino metu bus sukeliama avarinė situacija)!
 5. Už kurą papildomai mokėti nereikės. Jis įskaičiuotas į kursų kainą.
 6. Respublikos VM kolektyvas yra inovatyvus, darbuotojai nuolat dalyvauja instruktorių, vairuotojų mokytojų kursuose, domisi KET naujovėmis, kaip tikri fanatikai stebi Regitros pokyčius ir juos pritaiko mokymo procese!

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

 1. Automobiliai, kuriais mokome vairuoti, beveik visais atvejais 100% tokie patys kaip Regitroje! A kategorijos egzaminą Regitroje galite laikyti su mūsų motociklu, B bent vieną pamoką tikrai atliksite su tokiu pačiu automobiliu kaip Regitros ir susipažinsite, todėl egzamino metu nebus staigmena FORD FOCUS automobilis. C kategorija mokome su 100% tokiu pačiu RENO PREMIUM sunkvežimiu. D kategorijos egzaminą Regitroje galėsite laikyti su mūsų autobusu – vėlgi 100% toks pat automobilis!
 2. Tikslios kainos nurodytos kiekvienos kategorijos mokymo aprašyme. Nustatydami vairavimo kursų kainas, įvertiname konkurentų kainyną, ir visada stengiamės pasiūlyti kuo mažesnę vairavimo kursų kainą, bet kartu užtikrinti geresnę vairuotojų mokymo kokybę!
 3. Visiems užsiregistravusiems į vairavimo mokymo kursus, dovanojame KET knygutes (kurių vertė apie 5 Eur)! Testus prie kompiuterio vairavimo mokykloje leidžiame spręsti, kiek mokiniai nori. Net ir pabaigę vairavimo mokyklą, jie gali ateiti ir nemokamai ruoštis egzaminui „Regitroje“ bet kurioje mokymo klasėje. Mes vieninteliai Klaipėdoje turime net keturias mokymo klases, todėl mus mokiniams pasiekti patogiausia. Nemokamai suteikiame prisijungimus prie www.arsleidiniai.lt ir norintys testus gali spręsti bet kur, kur tik yra internetas. Leidžiame pasirinkti instruktorių ar mokymo automobilį.  Naujos grupės pradeda kiekvieną PIRMADIENĮ, kaip nustatyta, į jas užsirašyti galite bet kada telefonu arba atvykdami klasių adresais. Mokinių patogumui kiekvienai grupei organizuojame pirmosios pagalbos kursus. Mokome moderniai įrengtose mokymo klasėse, pasitelkdami pažangius mokymo  metodus, vienose naujausių vairuotojų mokymo aikštelių Klaipėdoje.
 4. Kiekvieną mokinį vertiname kaip klientą, stengdamiesi suteikti kuo kokybiškesnes  mokymo paslaugas ir patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius!
 5. Turbūt vieninteliai Klaipėdoje naudojame trijų skirtingų KET testų programas, todėl taip užtikrinamas geresnis mokinių pasiruošimas Regitros teoriniam egzaminui.
 6. Respublikos vairavimo mokykloje dirba daug vairuotojų mokytojų, todėl Klaipėdos mieste mes galime užtikrinti kuo sklandesnį mokymo procesą!
 7. Respublikos vairavimo mokykla sėkmingai dirba jau 10 metų, parengė daug mokinių, todėl gali užtikrinti kvalifikuotą mokymą ir kokybę.
 8. Respublikos VM nuolat atnaujina mokymo klasių materialiuosius išteklius, taiko pažangiausius mokymo metodus.
 9. Stengiamės, kad mokiniai visada gautų tai, ko jiems reikia!

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

ATSILIEPIMAI

Nauji atsiliepimai Facebooke Spauskite nuorodą A T S I L I E P I M A I

Kai kurie seni atsiliepimai:

Man labiausiai patiko direktoriaus Kęstučio mokomos vairavimo pamokos; Man labiausiai patiko dėmesingas ir kantrus instruktorius, taip pat labai gerai išdėstytos dėstytojo paskaitos; Man labiausiai patiko išsamus tiek teorijos mokytojo, tiek vairavimo instruktoriaus mokymas. Sudaroma puiki atmosfera mokytis; Man labiausiai patiko teorijos dėstytojo ir vairavimo instruktoriaus pozityvumas. Tikrai smagu mokytis; Man labiausiai patiko vairavimo instruktoriaus gebėjimas paaiškinti teoriją, galimybė bet kada spręsti bilietus; Viskas buvo dėstoma labai įdomiai. Su kiekviena pamoka jautiesi vis labiau pasiruošęs Regitros egzaminui. Puiki instruktorių nuotaika tik pagerindavo rezultatus. Man labiausiai patiko, jog yra atsižvelgiama į mūsų prašymus ir pageidavimus;

Man labiausiai patiko nuoširdus noras išmokyti, nuoširdus bendravimas. Mokymo kokybė patenkino visus lūkesčius;

Man viskas labai patiko, ypač teorijos pamokas praskaidrinantys juokingi video vaizdeliai, paslaugios administratorės, draugiški, geri instruktoriai; Man labiausiai patiko instruktoriaus požiūris bei atsidavimas darbui; Man labiausiai patiko organizuotas šios įstaigos darbas; Man labiausiai patiko geranoriški mokytojai ir instruktoriai;

Man patiko viskas! Kontaktai Darbo Laikas Adresas

Man labiausiai patiko mokytis vairuoti šioje mokykloje; Man labiausiai patiko teorijos dėstytojo pamokos ir vairavimo instruktoriaus mokymo būdas; Man labiausiai patiko puikus darbuotojų nusiteikimas; Viskas super. Rekomenduosiu ir draugams; Man labiausiai patiko paslaugumas, supratimas, galimybė paklausti ir išsiaiškinti, draugiškumas, problemų nebuvimas ir nesudarymas; Man labiausiai patiko važiuoti Jūsų šauniais automobiliais; Man labiausiai patiko kaip instruktorius Kęstutis mane mokė vairuoti. Daugiau tokių instruktorių kaip Kęstutis ir viskas bus gerai; Man labiausiai patiko, kai reikėjo pradėti važiuoti mašina. Anksčiau nebuvau niekada važiavęs. Labai džiaugiuosi instruktoriumi, nes jis supratingas ir nepiktas;

Viskas buvo labai gerai: ir teorija, ir praktika. Nusiskundimų neturiu. Likau labai patenkinta pasirinkusi šią mokyklą;

Man labiausiai patiko greitos ir kokybiškos pamokos, malonūs darbuotojai; Teorijos paskaitos buvo vedamos puikiai. Mokytojas viską dėstydavo labai aiškiai, mokėdavo ir pajuokauti, tačiau jausdavo ribas. Vairavimo instruktorius puikiai atliko savo darbą. Buvo malonus, dėl klaidų nesupykdavo, o normaliai viską paaiškindavo. Mokymo kokybė yra gera. Viskas priklauso nuo paties mokinio. Jei jis atsainiai žiūrės į viską, jam atrodys, kad bloga mokykla. Reikia stengtis pačiam;

Man labiausiai patiko tai, kad sprendžiant teorijos testus buvo galima vaišintis saldainiais bei kava;

Man labiausiai patiko praktinio vairavimo pamokos su Kęstučiu Lazdausku. Labai draugiškas instruktorius; Man labiausiai patiko instruktoriaus darbas. Jis buvo atliktas mano atžvilgiu 100 %, nes pradėjau nesuprasdama nieko apie vairavimą. Noriu padėkoti už supratimą ir toleranciją K.Lazdauskui;

Man labiausiai patiko instruktorius A. Bočkus,

kuris puikiai išmano savo darbą; Man labiausiai patiko instruktoriaus sugebėjimas ramiai ir aiškiai mokyti vairuoti, kantrybė ir gera nuotaika; Man labiausiai patiko patogus grafikas, automobilių puiki būklė; Man patiko viskas. Ačiū Jums! Man labiausiai patiko, kad buvo elgiamasi kaip su žmogumi, buvo išklausoma, nuoširdžiai patariama; Man labiausiai patiko išsamios teorijos pamokos, patogus laikas, kvalifikuoti darbuotojai, puikiai žinantys ir išmanantys savo darbą. Ir toliau dirbkite taip kaip ligi šiol, nes viskas atitinka pageidavimus ir lūkesčius; Man labiausiai patiko šilta aplinka;

Man labiausiai nepatiko klysti sprendžiant KET testus

Kontaktai Darbo Laikas Adresas

Man labiausiai nepatiko, kai būdavo blogas oras ir tekdavo eiti į pravažiavimą; o man labai patiko instruktorius (K. Videikis) jis puikus zmogus, pedagogas ir vairuotojas; Prieš ateidamas mokytis vairuoti nebuvau įsitikinęs ar man pavyks to išmokti, bet čia paėjo labai puikus instruktorius Kęstutis. L taigi reiškiu padėka jam ir visiems rekomenduoju respublikos vairavimo mokyklą

Mano nuomone,

atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą priklauso, tik nuo mane mokiusių asmenų. Teorinė dalis išdėstyta sklandžiai ir aiškiai. Tikriausiai dėl šių priežasčių jokių nesklandumų laikant teorinę egzamino dalį VĮ „Regitra“ nebuvo. Tačiau IŠMOKYTI važiuoti, tikrai gali ir sugeba ne kiekvienas. Turėjau tik vieną instruktorių, todėl negaliu ir neturiu su kuo palyginti. Nepaisant to, tvirtai, atvirai, nuoširdžiai ir visiškai užtikrintai galiu pasakyti, kad buvo duotas pats geriausias – ponas Kęstutis Lazdauskas. Nebuvau pavyzdinė mokinė, tačiau tiek kantrybės su manimi, užsispyrimo (sakydavo – vis tiek išmoksi,

palaikymo ir atsakomybės

savo darbui, nuoširdžiai pasakysiu, net nesitikėjau. Visuomet laukdavau užsiėmimų, kiekvienas buvo įdomus, prasmingas, o į laikrodį pažvelgdavau tik nuogąstaudama, kad, deja, užsiėmimas jau baigėsi. Šis nuostabus žmogus yra ne tik profesionalus instruktorius, kuris 1,5 h bepaliovęs aiškintų – čia linija, gairelė, STOP linija, žibintai, veidrodėliai, metrai, centimetrai ir t. t…, tačiau neeilinis, be galo įdomus, negi drįsčiau teigti per daug atsidavęs savo darbui žmogus. Dėl šių aplinkybių nuoširdžiausia padėka ponui Kęstučiui. Norėčiau jam palinkėti stiprybės, sveikatos ir pan.Esu begalo patenkinta “Respublikos VM vairavimo mokykla“. Teorijos pamokos neprailgo, buvo dėstomos įdomiai ir kiek pašmaikštaujant, kas išties puiku, nes kaip žinome, teorija dažniausia būna nuobodi ir migdanti, tačiau likau patenkinta įdomiu pateikimu ir regitroje be jokių nesklandumų teoriją išlaikiau.

Praktinio vairavimo mokymu esu

begalo patenkinta taipogi. Mane mokė instruktorius Kęstutis Lazdauskas. Šis žmogus, kurį galima vadinti ir draugu, yra labai malonus, geros širdies ir begalo atsidavęs savo darbui. Sėdint už vairo visiškai atsipalaiduoji, nėra jokio įsitempimo ar susikaustymo. Artėjant Regitrai pasijunta jaudulys, pradedi matyti savo klaidas, dėl jų stresuoti, o K. Lazdauskas moka pozityviai nuteikti, nuraminti ir padeda įteigti pasitikėjimą savo jėgomis. Tad į Regitrą jau žingsniuoji užsidėjęs šarvus, be jokios baimės. Pašalinių minčių, kad egzamina gali būti neišlaikytas – nėra. Rekomenduoju visiems, norintiems įgyti vairavimo teises, šią vairavimo mokyklą, ir jei atsiranda galimybė, papulti pas Kęstuti Lazdauską! Vadinu jį auksine žuvele, nes jis padėjo išsipildyti mano norui. DIDELIS AČIŪ

Kai rinkausi vairavimo mokyklą,

aikštelėje pastebėjau, kaip į Jūsų mokyklos automobilį įsėdo jauna mergina. Užmečiau akį į instruktorių – kiek vyresnis, solidus ir besišypsantis – neblogai, pamaniau. Akimis nusekiau, kaip merginai sekėsi išsukti iš aikštelės – sekėsi puikiai. Susiradau kontaktus ir taip pradėjau mokytis pas Jus. Nuoširdus ačiū instruktoriui Kęstučiui už vairavimo pamokas ir geros nuotaikos rytines dozes. Mokėmės intensyviai, taigi Regitroje pakako vienintelio važiavimo. 3 mėnesiai – ir vairuotojo pažymėjimas mano rankose (mėnuo teorijos ir pora praktikos). Ačiū ir linkiu gabių, protingų bei atsakingų mokinių.

Man labai patiko ši vairavimo mokykla

ir jos teikiamos kokybiškos paslaugos. Esu labai dėkingas savo vairavimo instruktoriui Alfredui Sugintui už puikų jo darbą, naudingus patarimus ir kantrybę.

Baigiau sia mokykla. Galiu pasakyti, kad mano instruktorius buvo pats geriausias is visu koki tik galejau gauti. Taip, jis buvo grieztas, bet to tikrai reikejo. Pries ateidama i mokykla, dar niekada niekada nebuvau net sedejusi vairuotojo vietoje, todel viska cia ismokau nuo 0. Mano instruktorius savo darba atliko puikiai. Mokiausi vairuoti tik su vienu Jonu ir esu tuo labai patenkinta. Jis tikrai pats geriausias instruktorius!!! Zinau, kad as tikrai nebuvau tobula mokine, letai mokiausi, dariau daug zioplu ir tikrai kvailu klaidu, be mano instruktorius pasizymejo tikrai didele kantrybe ir noru mane padaryti VAIRUOTOJA, o ne “keliu chuligane“. Didelis didelis ACIU jam.

Labai šauni mokykla Kontaktai Darbo Laikas Adresas

ir jos kolektyvas, puikios pamokos. Labai dekingas vairavymo instruktoriui Alfredui Sugintui uz puikias praktynio vairavymo pamokas, puiku mokyma, gerus patarimus. Besirinkdama vairavimo mokyklą ilgai nedvejojau ir pasirinkau RespublikosVM. Šioje mokykloje labai malonus ir mandagus kolektyvas, teorija išdėstoma aiškiai, visada galima gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat labai malonu, kad yra sudaromos sąlygos, patogiu laiku ateiti ir spręsti bilietus. Be galo esu dėkinga vairavimo instruktoriui K. Lazdauskui. Šis instruktorius praktikos užsiėmimų metu buvo draugas, o ne griežtas, piktas mokytojas Puikiai atsimenu

Jo žodžius, pasakytus pirmojo užsiėmimo metu:

„mes bendradarbiausime, pasitarsime ir ieškosime bendro sprendimo“. Ponas Kęstutis atkreips dėmesį į visas smulkmenas nuo gairelės, linijos aikštelėje iki vairavimo įgūdžių lavinimo mieste. Jis visų užsiėmimų metu kartos STOP, susuk, atsuk, rodyk posūkį, pristabdyk, įsijuk antrą pavarą tol, kol kaip Jis minėjo susidarys „robotizmas“ ir visus minėtus veiksmus imsite daryti patys, be instruktoriaus paliepimo. Mokantis vairuoti Jis suteiks būtiniausią informaciją, tik reikia mokėti ją priimti, suprasti ir galiausiai panaudoti. Taip pat labai svarbus ir Jūsų pačių atsidavimas bei begalinis noras išmokti vairuoti. Labai laukdavau kiekvieno užsiėmimo, naujų žinių, potyrių.

Niekada prieš tai nebuvau vairavusi,

tačiau po dviejų mėnesių bendradarbiavimo su instruktoriumi, savo rankose laikau vairuotojo pažymėjimą. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Nebuvau ideali mokinė, bet už kantrybę, atsidavimą ir ryžtą šiam instruktoriui reikia užkabinti auksinį medalį. Sveikatos ir stiprybės Jums Visiems rekomenduoju RespublikosVM ir vairavimo instruktorių K. Lazdauską. Sėkmės, besimokantiems vairuoti   Į šią mokyklą atėjau papildomų vairavimo pamokų, kadangi baigusi kitą mokyklą ne tik, kad neturėjau vairavimo įgūdžių, bet dar ir gavau didžiulę baimę. Kęstučio L. dėka baimių pavyko atsikratyti ir iš pirmo karto išlaikyti egzaminą. Ačiū šiam instruktoriui, kuris yra nuostabus pedagogas. Retas taip puikiai jaučia kito žmogaus būseną, moka sumažinti įtampą, detaliai išaiškina visus iškilusius klausimus. Labai dėkoju Kęstučiui L.

šeip tikrai gera mokykla.

geras destytojas ir instruktoriss Viktoras.visiems rekomenduoju si istaiga.

Noriu dar kartą nuoširdžiai padėkoti savo vairavimo instruktoriui K. Lazdauskui už palaikymą, už kantrybę, už puikias istorijas, kurios vairavimą ir mokymąsi paversdavo linksmu pasivažinėjimu Atsimenu pirmo pravažiavimo metu pasakytus instruktoriaus žodžius: „Dabar MES kartu mokysimės vairuoti“. Ir išmokome!!! (t.y. aš išmokau). Ir šiandien su plačiausia šypsena veide išbėgau iš Regitros. Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Ir pirmas žmogus, kuriam tai pranešiau buvo mano instruktorius K. Lazdauskas. Geras jausmas iš telefono ragelio išgirsti nuoširdžius džiaugsmo šūksnius ir pagyrimus. Taip pripratau prie šio nuostabaus žmogaus, kad paskutinio pravažiavimo metu net ašarą teko nubraukti. AČIŪ JUMS UŽ VISKĄ

Rekomenduoju

šį instruktorių visiems, kas norite būti puikiais ir atsakingais vairuotojais Taigi praėjo pora dienų, kai išsilaikiau teises ir visa tai instruktoriaus K, Lazdausko dėka!!! Nors pati baigiau kitą vairavimo mokyklą, ėmiau papildomų vairavimo pamokų, nes tikrai buvau siaubas kelyje ir maniau, kad vairavimas ne man Tačiau šio instruktoriaus pagalba, geranoriškumu, kantrumu ir pasiruošimu visada padėti ir paaiškinti, kartoti ir kartoti tą patį, kol pagaliau supranti, ką jis nori pasakyt, man pavyko, išmokau vairuoti Praktinį vairavimo egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto

Tikrai puiki vairavimo mokykla.

Dėkoju Alfredui Sugintui už kantrybę ir puikų mokymą Teorijos paskaitos buvo vedamos puikiai. Mokytojas viską dėstydavo labai aiškiai, mokėdavo ir pajuokauti. Praktinio vairavimo mokymu esu begalo patenkinta taipogi. Mane mokė instruktorius Kęstutis Lazdauskas,nors ir paskutiniom dienom nesusisnekedavo su manim ,bet vistiek viska isaiskindavo,ir nors netikejau kad taip ivyks,bet viska islaikiau is pirmo karto,ir esu labai dekinga siai mokyklai ir visiems kurie mane moke,taipogi ir direktoriui ,kuris isaiskindavo ket taisykles,tariu jiems dideli ACIU Dekoju jums visiems

Kiekvienas naujas pasiekimas

yra reikšmingas įvykis mūsų gyvenime. Vairuotojo pažymėjimas ne išimtis. Vakar išsilaikiau vairavimo egzaminą „Regitroje“ iš pirmo karto. Noriu labia nuoširdžiai padėkoti instruktoriui Kęstučiui Lazdauskui. Tai žmogus, nuoširdžiai atsidavęs savo darbui, gebantis suprasti pradedančiojo vairuotojo baimes ir trūkumus ir visą reikiamą informaciją bei žinias pateikti mokiniui jam suprantama kalba. Jūs puikus psichologas ir savo srities specialistas. Jūsų dėka jau po savaitėlės turėsiu vairuotojo pažymėjimą. Didelis AČIŪ Jums už tai. Sėkmės darbuose.

Noriu pasidžiaugti „Respublikos vairavimo mokykla“:

išsamiai, rezultatyviai išdėstyta teorija, lanksti sistema ruoštis teorijos egzaminui bei puikus darbuotojų kolektyvas. Ypač dėkinga esu vairavimo instruktoriui Kęstučiui Lazdauskui. Nuostabus mokytojas, patarėjas, žmogus. Kai pradedi integruotis kelyje kaip vairuotojas – norisi šalia matyti ne griežtą ir rūškanotą mokytoją, o draugą, kuris skatins judėti pirmyn ir siekti užsibrėžto tikslo. Džiaugiuosi tokį žmogų pažinusi. K.Lazdausko dėka vairavimo baimės įveiktos ir „Regitroje“ egzaminas išlaikytas. Ačiū už atsidavimą darbui, draugiškumą ir nuoširdumą. IKI MALONAUS – SUSIMATYSIME KELYJE!

Instruktorius Kęstutis superinis!

Ne tik, kad išmokau vairuoti, išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto, bet dar ir sutikau nuostabų žmogų, kurio jau dabar pasigęstu.. Daugiau tokių fainulkų kaip Kęstutis!

Esu labai laiminga, kad pasirinkau butent sia vairavimo mokykla. Direktorius labai malonus zmogus, teorijos pamokos buvo labai idomios ir aisku didelis aciu Kestuciui Lazdauskui kad ismokino vairuoti!

4 komentarai apie “KONTAKTAI DARBO LAIKAS ADRESAS REKVIZITAI”

  1. Kestutis Videikis

   Vairavimo mokykla yra adresu Taikos pr. 17, Klaipėda, o praktika prasideda įvairiose Miesto vietose, paktikos pradžios vietą galite rasti čia: http://www.idrive.lt

Parašykite komentarą