Pradinis » AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

SKAMBINKITE: TELEFONU +37069555954

RAŠKYKITE: KESTUTIS@RESPUBLIKOSVM.LT

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

KAINA – REGISTRUOTIS – PIRKTI ČIA

 

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

REIKALINGI DOKUMENTAI – REGISTRUOJANTIS PATEIKTI MOKYMO ĮSTAIGAI

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

  1. Asmens dokumentas;
  2. Vairuotojo pažymėjimas – vairavimo teisės arba traktorininko pažymėjimas;
  3. Dokumentas patvirtinantis bent pagrindinį išsilavinimą.

KAS MOKYTIS GALI?

Asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys B kategorijos vairuotojo arba traktorininko vairuotojo pažymėjimą.

Jei neturite nei B kategorijos vairuotojo pažymėjimo nei traktorininko pažymėjimo

Tai galite pirma pas mus įgyti TR1 TR2 SZ SM  traktorininko pažymėjimą ir po to sėkmingai gauti AUTOKrautuvo Pažymėjimą!

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI – Kaip?

Pagal poreikį organizuojame VAKARINIUS  AUTOkrautuvų vairuotojų KURSAI bei papildomas krautuvų vairavimo pamokas, bei autokrautuvo ir elektrokrautuvo kursai eksternu.

  • Nemokami B C CE D kategorijų mokymai Klaipėdoje ir Vilniuje per UŽT  (Užimtumo tarnybą). Bedarbiams arba Dirbantiems užimtiems ir norintiems pakelti kvalifikaciją asmenims!

Mokymo metų teorinis mokymas susiejamas su praktiniu AUTOkrautuvų vairavimo mokymu. Mūsų mokymo centro bazėje Jus išmoksite saugiai ir efektyviai, realiomis darbo sąlygomis dirbti elektrokrautuvais ir autokrautuvais, atlikti ne tik standartines, bet ir sudėtingas užduotis su krautuvais. Praktinis mokymas vykdomas realias darbo sąlygas atitinkančiame sandėlyje-mokomajame poligone su įvairiais krautuvais, kas leidžia išmokti atlikti skirtingo tipo ir dydžio  krovinių pakrovimą, transportavimą ir sukrovimą. Elektrinių krautuvų ir šakinių krautuvų praktiniai kursai vyksta sklandžiai.

KVALIFIKACIJA – PAŽYMĖJIMAS galioja visoje ES

ELEKTRINIŲ KRAUTUVŲ* EKSPLOATAVIMAS (III LYGIS) Elektrinių krautuvų eksploatavimas (modulis) – 310410007; Kvalifikacijos lygis (LTKS) – III; Suteikiama kompetencija – geba valdyti elektrinius krautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais;

 

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Kas yra – AUTOKRAUTUVAS?

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Tai speciali mašina su vidaus degimo varikliu (karbiuratoriniu ar dyzeliniu), kurioje įrengtas krovinio kėlimo mechanizmas. Automobiliniai krautuvai naudojami įvairių įmonių teritorijoje kroviniams pervežti, pakrauti, iškrauti.

Kas yra ELEKTRINIAI KRAUTUVAI?

Tai kompaktiški, itin taupūs ir ekologiški įrenginiai, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos. Elektriniai krautuvai pasižymi aukštu produktyvumu ir nedidelėmis eksploatacijos išlaidų sąnaudomis. Naujos kartos elektriniai krautuvai labai manevringi ir ergonomiški.

KĄ GALITE VAIRUOTI TURINT AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO TEISES?

Autokrautuvo vairuotojas – tai asmuo dirbantis su automobiliniu AUTOkrautuvu, kroviniams pervežti, pakrauti ir iškrauti, krovinio kėlimo mechanizmo dėka, įvairių įmonių teritorijoje.

Krautuvo – Būsimo darbo specifika – valdyti elektrinius krautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais bei saugiai pakrauti ir iškrauti krovinius elektriniais krautuvais.

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS

Mokymo programa skirta parengti AUTOkrautuvų vairuotojus, galinčius dirbti įvairaus tipo krautuvais (elektriniais ir vidaus degimo varikliais), kas labai aktualu įmonėms ir patiems darbuotojams, užsitikrinant įvairių darbų pasirinkimą.

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Suteikiama kompetencija

Geba valdyti autokrautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais; Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo  diplomas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju. (diplomas galioja ES ir kitose Europos šalyse). Baigus  išduodamas valstybės pripažintas pažymėjimas, kuris galioja visose Europos sąjungos šalyse.

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Vykdomas pagal Švietimo mokslo ir sporto ministerijos patvirtintos „Sandėlio operatoriaus“ modulinės profesinio mokymo programos Nr. T32104110 modulius: Autokrautuvų eksploatavimas Nr. 310410006; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti vidaus degimo (dujinio, benzininio, dyzelino) variklius turinčiais krautuvais. Elektrinių krautuvų eksploatavimas Nr. 310410007; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti elektrinio krautuvo vairuotoju. Suteikiama kvalifikacija – AUTOkrautuvų vairuotojas Pažymėjimas galioja visose Krautuvų kursai Krautuvo mokymai Europos šalyse!

Būsimo darbo AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI specifika

Valdyti autokrautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais bei saugiai pakrauti ir iškrauti krovinius elektriniais krautuvais.

PROGRAMOS AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI – TIKSLAS

Šios programos mokymo tikslas: suteikti teorinių žinių, išugdyti profesinius autokrautuvo vairuotojo gebėjimus ir įgūdžius atliekant įvairius krovimo, krovinių sandėliavimo, žemės kasimo ir aplinkos tvarkymo darbus pagal sandėlio operatoriaus modulinę profesinio mokymo programą.

Mokymo programos tikslas – parengti vairuotoją, kuris gebėtų saugiai ir atsakingai dirbti autokrautuvo vairuotojo darbus. Turintiems automobilinių AUTOkrautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimą yra didesnės galimybės dirbti įvairiose įmonėse!

Žinios patikrinamos baigiamuoju kvalifikacijos egzaminu.

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo pažymėjimas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju (pažymėjimas galioja ES ir kitose Europos šalyse).

Mokytis gali asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones.

AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI

Naujos grupės kiekvieną pirmadienį

95 kodas

ADR kursai kaip vežti pavojingus krovinius

KET pažeidusiems ar vairavimo teises praradusiems

TR1 TR2 SZ SM Traktorininkų mokymas

Transporto vadybininkų mokymai

KET vairavimo paskaitos internete

KET testai KET bilietai

KET bilietai KET testai

Regitros testai

Pirkite mokymo paslaugas internetu

2 komentarai apie “AUTOKRAUTUVO KURSAI AUTOKRAUTUVŲ KURSAI”

Parašykite komentarą