Pradinis » autokrautuvo teises autokrautuvas teises

autokrautuvo teises autokrautuvas teises

Autokrautuvo teises autokrautuvas teises

SKAMBINKITE: TELEFONU +37069555954

RAŠKYKITE: KESTUTIS@RESPUBLIKOSVM.LT

Autokrautuvo teises autokrautuvas teises

Nuotoliniai mokymai visoje Lietuvoje

KRAUTUVŲ – elektrinis krautuvas – LOADER

AUTOKRAUTUVŲ – frontalinis krautuvas – FORKLIFT

KRAUTUVŲ ir AUTOKRAUTUVŲ kartu kursų kaina AKCIJA

autokrautuvo teises autokrautuvas teises

REIKALINGI DOKUMENTAI – REGISTRUOJANTIS PATEIKTI MOKYMO ĮSTAIGAI

  • Asmens dokumentas;
  • Dokumentas patvirtinantis bent pagrindinį išsilavinimą;

KAS MOKYTIS GALI autokrautuvo teises autokrautuvas teises?

  • Asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys B kategorijos vairuotojo arba traktorininko vairuotojo pažymėjimą.
  • JEI NETURITE NEI B KATEGORIJOS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO NEI TRAKTORININKO PAŽYMĖJIMO
  • Tai galite pirma pas mus įgyti TR1 TR2 SZ SM  traktorininko pažymėjimą ir po to sėkmingai gauti Krautuvo Pažymėjimą!

autokrautuvo teises autokrautuvas teises eksternu.

Mokymo metų teorinis mokymas susiejamas su praktiniu krautuvų vairavimo mokymu. Mūsų mokymo centro bazėje Jus išmoksite saugiai ir efektyviai, realiomis darbo sąlygomis dirbti elektrokrautuvais ir autokrautuvais, atlikti ne tik standartines, bet ir sudėtingas užduotis su krautuvais. Praktinis mokymas vykdomas realias darbo sąlygas atitinkančiame sandėlyje-mokomajame poligone su įvairiais krautuvais, kas leidžia išmokti atlikti skirtingo tipo ir dydžio  krovinių pakrovimą, transportavimą ir sukrovimą. Elektrinių krautuvų ir šakinių krautuvų praktiniai kursai vyksta sklandžiai. Praktikos kiekis yra viena valanda.

KVALIFIKACIJA – PAŽYMĖJIMAS GALIOJA VISOJE ES

ELEKTRINIŲ KRAUTUVŲ* EKSPLOATAVIMAS (III LYGIS) Elektrinių krautuvų eksploatavimas (modulis) – 310410007; Kvalifikacijos lygis (LTKS) – III; Suteikiama kompetencija – geba valdyti elektrinius krautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais; Krautuvų kursai Krautuvo mokymai

KAS YRA – AUTOKRAUTUVAS?

Tai speciali mašina su vidaus degimo varikliu (karbiuratoriniu ar dyzeliniu), kurioje įrengtas krovinio kėlimo mechanizmas. Automobiliniai autokrautuvo teises autokrautuvas teises naudojami įvairių įmonių teritorijoje kroviniams pervežti, pakrauti, iškrauti.

KAS YRA ELEKTRINIAI KRAUTUVAI?

Tai kompaktiški, itin taupūs ir ekologiški įrenginiai, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos. Elektriniai krautuvai pasižymi aukštu produktyvumu ir nedidelėmis eksploatacijos išlaidų sąnaudomis. Naujos kartos elektriniai krautuvai labai manevringi ir ergonomiški.

KĄ GALITE VAIRUOTI TURINT AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO TEISES?

Autokrautuvo vairuotojas – tai asmuo dirbantis su automobiliniu krautuvu, kroviniams pervežti, pakrauti ir iškrauti, krovinio kėlimo mechanizmo dėka, įvairių įmonių teritorijoje autokrautuvo teises autokrautuvas teises.

KRAUTUVO VAIRUOTOJAS

Mokymo programa skirta parengti krautuvų vairuotojus, galinčius dirbti įvairaus tipo krautuvais (elektriniais ir vidaus degimo varikliais), kas labai aktualu įmonėms ir patiems darbuotojams, užsitikrinant įvairių darbų pasirinkimą.

SUTEIKIAMA KOMPETENCIJA

Geba valdyti autokrautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais; Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo  diplomas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju. (diplomas galioja ES ir kitose Europos šalyse). Baigus išduodamas valstybės pripažintas pažymėjimas, kuris galioja visose Europos sąjungos šalyse.

KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI – MOKYMAI

Vykdomas pagal Švietimo mokslo ir sporto ministerijos patvirtintos „Sandėlio operatoriaus“ modulinės profesinio mokymo programos Nr. T32104110 modulius: Autokrautuvų eksploatavimas Nr. 310410006; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti vidaus degimo (dujinio, benzininio, dyzelino) variklius turinčiais krautuvais. Elektrinių krautuvų eksploatavimas Nr. 310410007; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti elektrinio krautuvo vairuotoju. Suteikiama kvalifikacija – krautuvų vairuotojas Pažymėjimas galioja visose Europos šalyse! autokrautuvo teises autokrautuvas teises.

BŪSIMO DARBO KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI SPECIFIKA

Valdyti autokrautuvo teises autokrautuvas teises su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais bei saugiai pakrauti ir iškrauti krovinius elektriniais krautuvais.

PROGRAMOS autokrautuvo teises autokrautuvas teises – TIKSLAS

Šios programos mokymo tikslas: suteikti teorinių žinių, išugdyti profesinius autokrautuvo vairuotojo gebėjimus ir įgūdžius atliekant įvairius krovimo, krovinių sandėliavimo, žemės kasimo ir aplinkos tvarkymo darbus pagal sandėlio operatoriaus modulinę profesinio mokymo programą.

Mokymo programos tikslas – parengti vairuotoją, kuris gebėtų saugiai ir atsakingai dirbti autokrautuvo vairuotojo darbus. Turintiems automobilinių krautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimą yra didesnės galimybės dirbti įvairiose įmonėse!

Krautuvų kursai Krautuvo mokymai Žinios patikrinamos baigiamuoju kvalifikacijos egzaminu.

Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo pažymėjimas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju (pažymėjimas galioja ES ir kitose Europos šalyse).

autokrautuvo teises autokrautuvas teises

Mokytis gali asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones.

Kontaktai – Žemėlapis – Kaip mus rasti?

KET testai KET bilietai

KET bilietai KET testai

Apie Automobilius

Automobiliai Europoje

Automobiliai Amerikoje

Vairavimo egzaminai

Parašykite komentarą