fbpx
Pradinis » Krautuvų

Krautuvų

Krautuvų kursai Krautuvo mokymai – VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

Krautuvų kursai Krautuvo mokymai – VAIRUOTOJŲ MOKYMAS – KAINA ir registracija, paspaudus šią nuorodą.

Nuotoliniai mokymai visoje Lietuvoje

Mobilus numeris:

+37062222522

  • KRAUTUVŲ – elektrinis krautuvas – LOADER
  • AUTOKRAUTUVŲ – frontalinis krautuvas – FORKLIFT
  • KRAUTUVŲ ir AUTOKRAUTUVŲ kartu kursų kaina AKCIJA

Krautuvų kursai Krautuvo mokymai

REIKALINGI DOKUMENTAI – REGISTRUOJANTIS PATEIKTI MOKYMO ĮSTAIGAI

  • Asmens dokumentas;
  • Dokumentas patvirtinantis bent pagrindinį išsilavinimą;

KAS MOKYTIS GALI?

  • Asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys B kategorijos vairuotojo arba traktorininko vairuotojo pažymėjimą.
  • JEI NETURITE NEI B KATEGORIJOS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMO NEI TRAKTORININKO PAŽYMĖJIMO
  • Tai galite pirma pas mus įgyti TR1 TR2 SZ SM  traktorininko pažymėjimą ir po to sėkmingai gauti Krautuvo Pažymėjimą!

Pagal poreikį organizuojame VAKARINIUS  krautuvų vairuotojų mokymus bei papildomas krautuvų vairavimo pamokas, bei autokrautuvo ir elektrokrautuvo kursai eksternu.

Mokymo metų teorinis mokymas susiejamas su praktiniu krautuvų vairavimo mokymu. Mūsų mokymo centro bazėje Jus išmoksite saugiai ir efektyviai, realiomis darbo sąlygomis dirbti elektrokrautuvais ir autokrautuvais, atlikti ne tik standartines, bet ir sudėtingas užduotis su krautuvais. Praktinis mokymas vykdomas realias darbo sąlygas atitinkančiame sandėlyje-mokomajame poligone su įvairiais krautuvais, kas leidžia išmokti atlikti skirtingo tipo ir dydžio  krovinių pakrovimą, transportavimą ir sukrovimą. Elektrinių krautuvų ir šakinių krautuvų praktiniai kursai vyksta sklandžiai. Praktikos kiekis yra viena valanda.

KVALIFIKACIJA – PAŽYMĖJIMAS GALIOJA VISOJE ES

ELEKTRINIŲ KRAUTUVŲ* EKSPLOATAVIMAS (III LYGIS) Elektrinių krautuvų eksploatavimas (modulis) – 310410007; Kvalifikacijos lygis (LTKS) – III; Suteikiama kompetencija – geba valdyti elektrinius krautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais; Krautuvų kursai Krautuvo mokymai

KAS YRA – AUTOKRAUTUVAS?

Tai speciali mašina su vidaus degimo varikliu (karbiuratoriniu ar dyzeliniu), kurioje įrengtas krovinio kėlimo mechanizmas. Automobiliniai krautuvai naudojami įvairių įmonių teritorijoje kroviniams pervežti, pakrauti, iškrauti.

KAS YRA ELEKTRINIAI KRAUTUVAI?

Tai kompaktiški, itin taupūs ir ekologiški įrenginiai, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos. Elektriniai krautuvai pasižymi aukštu produktyvumu ir nedidelėmis eksploatacijos išlaidų sąnaudomis. Naujos kartos elektriniai krautuvai labai manevringi ir ergonomiški.

KĄ GALITE VAIRUOTI TURINT AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO TEISES?

Autokrautuvo vairuotojas – tai asmuo dirbantis su automobiliniu krautuvu, kroviniams pervežti, pakrauti ir iškrauti, krovinio kėlimo mechanizmo dėka, įvairių įmonių teritorijoje.

KRAUTUVO VAIRUOTOJAS

Mokymo programa skirta parengti krautuvų vairuotojus, galinčius dirbti įvairaus tipo krautuvais (elektriniais ir vidaus degimo varikliais), kas labai aktualu įmonėms ir patiems darbuotojams, užsitikrinant įvairių darbų pasirinkimą.

SUTEIKIAMA KOMPETENCIJA

Geba valdyti autokrautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais; Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo  diplomas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju. (diplomas galioja ES ir kitose Europos šalyse). Baigus išduodamas valstybės pripažintas pažymėjimas, kuris galioja visose Europos sąjungos šalyse.

KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI – MOKYMAI

Vykdomas pagal Švietimo mokslo ir sporto ministerijos patvirtintos „Sandėlio operatoriaus“ modulinės profesinio mokymo programos Nr. T32104110 modulius: Autokrautuvų eksploatavimas Nr. 310410006; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti vidaus degimo (dujinio, benzininio, dyzelino) variklius turinčiais krautuvais. Elektrinių krautuvų eksploatavimas Nr. 310410007; įgyjamos reikiamos kompetencijos ir teisė dirbti elektrinio krautuvo vairuotoju. Suteikiama kvalifikacija – krautuvų vairuotojas Pažymėjimas galioja visose Europos šalyse!

BŪSIMO DARBO KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI SPECIFIKA

Valdyti autokrautuvus su specialiais krovinių paėmimo, krovimo įtaisais bei saugiai pakrauti ir iškrauti krovinius elektriniais krautuvais.

PROGRAMOS KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI – TIKSLAS

Šios programos mokymo tikslas: suteikti teorinių žinių, išugdyti profesinius autokrautuvo vairuotojo gebėjimus ir įgūdžius atliekant įvairius krovimo, krovinių sandėliavimo, žemės kasimo ir aplinkos tvarkymo darbus pagal sandėlio operatoriaus modulinę profesinio mokymo programą.

Mokymo programos tikslas – parengti vairuotoją, kuris gebėtų saugiai ir atsakingai dirbti autokrautuvo vairuotojo darbus. Turintiems automobilinių krautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimą yra didesnės galimybės dirbti įvairiose įmonėse!

Krautuvų kursai Krautuvo mokymai Žinios patikrinamos baigiamuoju kvalifikacijos egzaminu.

Baigus mokymus ir sėkmingai išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą, išduodamas autokrautuvo eksploatavimo pažymėjimas, leidžiantis dirbti autokrautuvo vairuotoju (pažymėjimas galioja ES ir kitose Europos šalyse).

KRAUTUVŲ KURSAI KRAUTUVO MOKYMAI

Mokytis gali asmenys ne jaunesni nei 18 m. ir turintys teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones.

Mobilus numeris:

+37062222522

Kontaktai – Žemėlapis – Kaip mus rasti?

KET testai KET bilietai

KET bilietai KET testai

Regitros testai

Regitros kritinės klaidos

Vairavimo pamokos Kęstutis Videikis vairuotojų mokytojas

Apie Automobilius

Apie Automobilius 2

Apie Automobilius 3

Automobiliai Europoje

Automobiliai Amerikoje

Vairavimo egzaminai

REGITRA

Delfi – apie automobilius

15 min. – apie transportą

Vairavimo mokykla Vilniuje

RespublikosVM

Facebook LT Respublikos vairavimo mokykla

Rekvizitai LT Respublikos vairavimo mokykla

Auto