Pradinis » B kategorija Automatine pavara

B kategorija Automatine pavara

B kategorijos teisės kaina

B kategorijos MOKYMAI Automatine pavara – Klaipėdoje – Kaina

Išmokti vairuoti Geriau su Automatine ar Mechanine pavara?

 1. B kategorija Automatine pavara vairavimas yra Lengvesnis. Automobilis turi tik dvi paminas. Gazas ir Stabdis (ukiškai). O rankomis perjungti pavarų nereikia. Prieš važiuodami pasirenkate kur norėsite važiuoti: į priekį ar atgal, spaudžiate gazą ir važiuojate. :)
 2. B kategorijos Mechanine pavara vairavimas yra Sunkesnis. Pajudant iš vietos reikia derinti sankabos atleidimą ir akseleravimą – yra rizika užgesti. Reikia nuolat perjunginėti pavaras ranka, kojomis Suderinti sankabos bei akseleravimo paminų veiklą pritaikant pagal pavarą.
 3. B kategoriją Automatine pavara Daug lengiau pradėti mokytis, nes nereikia viso dėmesio nukreipti į kojų bei rankų Judesiams. Vairuodami B kategorijos teisės kaina Automatine pavara Jūs galite Visą dėmesį skirti Eismui – Kelio ženklamas, Kelio ženklinimui, Eismo dalyviams, Šviesoformas, Mąstymui ir pan. – taip priimami teisingesni sprendimai. Kai gali skirti visą dėmesį eismui ir galvojimui, išmokti vairuoti daug lengviau nei paskirstant dėmesį paminų ir pavarų valdymui.
 4. Siūlau KET bilietai Regitros testus spręsti čia www.vairavimoegzaminai.lt
 5. B kategorija Mechanine pavara.
 6. B kategorijos Automatine pavara Mokome

 7. su automobiliu kaip Regitroje. Automobilis Visiškai Naujas iš Salono. Toyota Corolla. Svarbu, kad kai kurios vairavimo mokyklos Moko Automatine pavara su Toyota Auris ir sako, kad tai toks pat automobilis, kaip Regitroje – tai netiesa. Labai svarbu – pas mus Automobilis Automatine pavara yra Hibridinis – Toks pat kaip Regitroje. Kuom skiriasi Automobilis su Hibridiniu varikliu? Automobilis kartais varomas Elektra, kartais kuru, kai automobilis varomas Elektra nesigirdi joks variklio garsas – žmogui, kuris nėra vairavęs Automobilio su Hibridine pavara įsijungus Elektros variklio Regitroje atrodo, kad automobilis užgeso ir Jį reikia vėl užvesti. Taigi būtina B kategorijos teisės kaina Su hibridiniu Nauju Toyota Corolla automobiliu. Tokį automobilį Klaipėdoje turi tik LT respublikos vairavimo mokykla.
 8. Patyrę,jaunatviški bei ramūs teorijos mokytojai bei instruktoriai!
 9. Geresnis nei LT vidurkis (%) egzaminų Regitroje išlaikymas iš pirmo karto!
 10. Kompiuterinis mokymas – naujausios KET mokymo programos mokykloje ir namuose!
 11. DOVANA kiekvienam mokiniui – KET knygutė! B kategorijos teisės kaina
 12. Kuras, automobilis mokymui, instruktorius, testų sprendimas ir pan. įskaičiuoti į kursų kainą!
 13. Mokytojai, kurie stengiasi išmokyti taip, kad egzaminus išlaikytumėte iš pirmo karto!
 14. Praktiniai važiavimai vyksta REGITROS maršrutais, galite pasirinkti vairavimo instruktorių ir automobilį.
 15. Džiaugsimės kartu Jūsų išlaikytais vairavimo egzaminais “Regitroje”.
 16. Mokome jau daugiau nei 10 metų, todėl vairavimo instruktoriai mokiniu paruošia „Regitros“ egzaminams ypač gerai B kategorijos teisės kaina.

B kategorija Automatine pavara vairavimo kursai

B kategorija vairavimo kursai Automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir turintys ne daugiau kaip aštuonias sėdimas vietas be vairuotojo vietos; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 3 500 kg, o priekabos didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė už automobilio masę be krovinio.

B kategorijos teisės kaina Automatine pavara vairavimo kursai

 1. Minimum 40 valandų teorinis mokymas;
 2. Minimum 30 valandų praktinis mokymas;
 3. Mokymo valanda lygi 45 minutėms mokymo;
 4. Nuo 17 metų;
 5. Mokymų trukmė nuo 3 savaičių.

KAS GALI LAIKYTI VAIRAVIMO EGZAMINUS? B kategorija Automatine pavara

Egzaminus gali laikyti asmenys, kurie  gyvena Lietuvos Respublikoje bent 185 dienas kiekvienais kalendoriniais metais dėl asmeninių ir darbo ryšių arba (jeigu asmuo darbo ryšių neturi) tik dėl asmeninių ryšių, kurie artimai sieja asmenį su vieta, kurioje jis gyvena.

Egzaminuojamasis, kurio darbo ir asmeniniai ryšiai yra skirtingose vietose ir kuris dėl to pakaitomis gyvena skirtingose vietose, esančiose dviejose ar daugiau valstybių, egzaminus gali laikyti tik tada, kai Lietuvos Respublikoje yra jo asmeninių ryšių vieta ir asmuo čia nuolat sugrįžta (ši sąlyga netaikytina, kai egzaminuojamasis užsienio valstybėje gyvena, kad atliktų apibrėžtos trukmės užduotį) B kategorijos teisės kaina

Egzaminus taip pat gali laikyti studentai (užsieniečiai), kurie studijuoja Lietuvos Respublikoje mažiausiai 6 mėnesius, arba asmenys, norintys susigrąžinti teisę vairuoti transporto priemones, kurią įgijo gyvendami Lietuvos Respublikoje.

KAIP IR KUR REGISTRUOTIS REGITROS EGZAMINAMS? B kategorija Automatine pavara

Užsiregistruoti į egzaminą galima internetu arba paskambinus į „Regitros“ Informacijos centrą tel. 8 700 55 151. B kategorija vairavimo kursai Egzaminus galima laikyti bet kuriame egzaminų centre, nepriklausomai nuo pareiškėjo gyvenamosios vietos.

PASTABA. Prieš atvykstant į egzaminus, Jūsų vairavimo mokykla turi perduoti duomenis „Regitrai“ apie pabaigtus mokymus. Išimtis rasite Vairuotojų mokymo tvarkos aprašo III skyriuje bei Motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo 7 punkte.

B kategorijos teisės kaina

KOKIUS DOKUMENTUS TURĖTI REGITROJE?

Atvykdamas į teorijos egzaminą su savimi turėkite šiuos dokumentus:

– asmens tapatybės dokumentą

– vairuotojo medicininės pažymą

– pirmosios pagalbos pažymėjimą

Atvykdamas į praktikos egzaminą:

– asmens tapatybės dokumentą

B kategorija Automatine pavara

ADR kursai kaip vežti pavojingus krovinius.

B kategorijos teisės kaina

Parašykite komentarą