Sveiki! Nuo šiol viskas dar patogiau! Kviečiame pirkti vairavimo kursus internetu. Tokiu būdu įvyksta ir registracija. Taigi neišeidami iš namų užsiregistruosite ir pradėsite mokymus. KET – kelių eismo taisyklių – testus dovanojame, kad sėkmingai galėtumėte mokytis namuose. Paskaitas taip pat vedame nuotoliniu būdu – interaktyviai, o jei paskaitoje negalėjote sudalyvauti, ją galite peržiūrėti bet kada Jums patogiu laiku bei vietoje. Vairavimo praktinis mokymas vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Dirbame, kad mokymas būtų patogus, kokybiškas, saugus, pigus ir egzaminams Regitroje pasiruoštumėte tobulai! RespublikosVM Internetinė parduotuvė – Jūsų patogumui.

Akcija!

95 kodo kursai /// 35 val. /// Visoje Lietuvoje

99.00 47.00

95 kodas Trumpoji programa. Savaitės – 35 valandos. Tiems, kas teises su C kategorija įgijo iki 2009 metų rugsėjo 10 dienos. Tiems, kurie kartoja kursą. Nenorite laukti ir vargti? Nauja grupė kasdien – Registruokitės! Pažymėjimai Trečiadieniais ir Penktadieniais.

 

Akcija!

A kategorija Klaipėdoje Šilutėje Kretingoje Gargžduose

275.00 157.00

40 valandų teorinis mokymas. 10 mokymo valandų praktinis mokymas. Mokymo valanda lygi 45 minutėms mokymo. A kategorija – nuo 21 metų – su A2 patirtimi, be A2 patirties nuo 24 metų. A kategorija – Mokymų trukmė nuo 1 savaitės. Neriboti KET testai namuose Dovana. KET Paskaitos internete! Teoriją Mokykis neišeidamas iš namų. Daugiausiai A kategorijos instruktorių bei motociklų Klaipėdoje – Jūs išmoksite!

Akcija!

A pravažiavimas REGITRA – papildoma pamoka – 2 akademinės valandos

40.00 29.00

2 akademinės valandos. Mokymo valanda lygi 45 minutėms mokymo. A pravažiavimas REGITRA egzaminui galite naudoti motociklą. Laikykite vairavimo egzaminą Regitroje su mūsų motociklu – taip lengviau! Už tą pačią kainą suteiksime ir reikalingas Regitros egzaminui apsaugas: šalmą, pirštines, kelių apsaugas, alkūnių apsaugas, pečių apsaugas.

Akcija!

B kategorija Klaipėdoje automobilis kaip Regitroje

391.00 297.00

Minimum 40 valandų teorinis mokymas; Minimum 30 valandų praktinis mokymas; Mokymo valanda lygi 45 minutėms mokymo; Nuo 17 metų; Mokymų trukmė nuo 3 savaičių. B kategorija Klaipėdoje mokome ir su automobiliais kaip Regitroje! Patyrę,jaunatviški bei ramūs teorijos mokytojai bei instruktoriai!

Akcija!

KRAUTUVO ir AUTOKRAUTUVŲ

237.00 145.00

KAS YRA – AUTOKRAUTUVAS? Tai speciali mašina su vidaus degimo varikliu (karbiuratoriniu ar dyzeliniu), kurioje įrengtas krovinio kėlimo mechanizmas. Automobiliniai krautuvai naudojami įvairių įmonių teritorijoje kroviniams pervežti, pakrauti, iškrauti. KAS YRA ELEKTRINIAI KRAUTUVAI? Tai kompaktiški, itin taupūs ir ekologiški įrenginiai, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos. Elektriniai krautuvai pasižymi aukštu produktyvumu ir nedidelėmis eksploatacijos išlaidų sąnaudomis. Naujos kartos elektriniai krautuvai labai manevringi ir ergonomiški.

Akcija!

TR1 TR2 SZ SM

297.00 236.00

VISOS 4 KATEGORIJOS TR1 kategorija – iki 60 kW variklio galios ratiniai žemės ir miškų ūkio traktoriai bei vikšriniai traktoriai ir traktorių junginiai su priekabomis, žemės ūkio mašinomis, taip pat traktoriai su sumontuotais mechanizmais (ekskavatoriais, buldozeriais, krautuvais ir kt.); TR2 kategorija – 60 kW arba didesnės variklio galios; SZ kategorija – savaeigės žemės ūkio mašinos; SM kategorija – savaeigės ne žemės ūkio mašinos;